Krepšelis

 x 
Prekių krepšelis tuščias
Total 0,00 €

Prekių pristatymas

Įprastai visos prekės pristatomos per 3-14 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Jei užsakymas apmokamas iki 9 val ryto darbo dieną (darant pavedimą papildomai turi būti informuojama el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.), užsakymas pristatomas sekančią darbo dieną. Padarius ir apmokėjus užsakymą po 9 val ryto, užsakymas pristatomas per 3-14 d.d.

Prekių grąžinimas

Prekės be defektų grąžinimas. Kai grąžinama prekė be defektų (prekė turi būti nesugadinta), gavę prekę ir ją patikrinę pervedame klientui sumokėtus pinigus į nurodytą banko sąskaitą (ar kitu susitartu būtdu). Siuntos gabenimo išlaidas apmoka klientas. Be rimtos priežasties prekę galima grąžinti per 7 kalendorines dienas, tačiau tik tada, jei prekėnepažeistas. Pagal LR seimo įsakymą Nr. 217/18, pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus tokias prekes: kosmetika ir tualetiniai preparatai, spausdintos knygos, liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai.

Prekės su defektais grąžinimas. Kai prekės pakeitimo priežastis - klientui prekė buvo pristatyta jau sugadinta (gamintojo ar transportavimo brokas) - prekę pakeičiame kita tokia pat preke. Šiuo atveju siuntos gabenimo išlaidas apmokame Mes.

Susisiekite su mūsų administracija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambindami telefonu +370 638 90009 dėl patogios dienos ir laiko, kada prekę (-es) paims arba Jūs kitu būdu pristatysite mums į sandėlį (dėl sandėlio adreso teirautis telefonu).

Prekių paieška

Partneriai

termonuotraukosntmeistrai

baner-past2

pastatu.sertifikavimas